8. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Kertben
122

Járitz Józsa (1893-1986)

Kertben

Olaj, vászon, 66x81 cm
Jelezve balra fent: Jaritz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft