68. Aukció
Góth Móric (1873-1939) Delft nyáron, 1916
38

Góth Móric (1873-1939)

Delft nyáron, 1916

Olaj, vászon, 56,5 x 73,5 cm
Jelezve balra lent: Góth M 916
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft