59. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Déli pihenő
60

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Déli pihenő

Olaj, papírlemez, 67x66 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla. N.B.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft