59. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fények a Balatonon, 1933
102

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fények a Balatonon, 1933

Olaj, vászon, 90,5x116 cm
Jelezve jobbra lent: 1933 aug. Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft