Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Farkasházy Miklós (1895-1964) Délután (Pihenő modell), 1932 körül
79

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Délután (Pihenő modell), 1932 körül

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy