Újságolvasók, 1930-as évek közepe
Olaj, vászon, 61x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
¦ Majoros Valéria Vanília: Farkasházy Miklós. Glória Kiadó, Budapest, 2005. 84. kép