17. aukció
Burghardt Rezső (1884-1963) Délutáni ábránd
101

Burghardt Rezső (1884-1963)

Délutáni ábránd

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Burghardt Rezső
Kikiáltási ár: 700 000 Ft