2. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Délutáni napsütés a Dunakanyarban
15

Szőnyi István (1894-1960)

Délutáni napsütés a Dunakanyarban

Olaj, fa, 61x75 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft