2. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Patakparton, 1924
93

Szőnyi István (1894-1960)

Patakparton, 1924

Olaj, vászon, 69,5x93 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 924
Kikiáltási ár: 550 000 Ft