13. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Délutáni pihenő, 1905 körül
38

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Délutáni pihenő, 1905 körül

Olaj, vászon, 65x80 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft