66. aukció (2021. június)
Bálint Endre (1914-1986) Derűsebb koponya, 1976
87

Bálint Endre (1914-1986)

Derűsebb koponya, 1976

Olaj, faaplikáció, 29 x 28,3 cm
Jelezve hátoldalon: Derűsebb koponya 1976. Bálint
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

¦ Bálint Endre és Vajda Lajos Grafikai munkáiból rendezett kiállítás,

2002. október 12. – november 8., Mű-Terem Galéria, Budapest