66. aukció (2021. június)
Bálint Endre (1914-1986) Fa- Talesz, 1969
56

Bálint Endre (1914-1986)

Fa- Talesz, 1969

Olaj, madzag, fa, 89 x 23, 5 cm
Jelezve középen: Bálint
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ Nyolcadik templom kiállítási katalógus, 152. oldal

Egyéb: MNG A nyolcadik templom – Bálint Endre művészete

2013. 12. 09-2014. 05. 25.

¦ Kolozsváry Marianna. Bálint Endre. A nyolcadik templom.

Magyar Nemzeti Galéria, Budapest 2014. kat. sz.: 180.