12. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Derűsebb koponya, 1976
102

Bálint Endre (1914-1986)

Derűsebb koponya, 1976

Olaj, faapplikáció, fa, 28x29 cm
Jelezve hátoldalon: Derűsebb koponya 976 Bálint
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Bálint Endre és Vajda Lajos Grafikai munkáiból rendezett kiállítás, 2002. október 12. – november 8., Mű-Terem Galéria, Budapest

93

Bálint Endre (1914-1986)

Pohár, 1973

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
108

Bálint Endre (1914-1986)

Motívum, 1961

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft