12. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Pohár, 1973
93

Bálint Endre (1914-1986)

Pohár, 1973

Olaj, vászon, 30x30 cm
Jelezve jobbra fent: Bálint 73, jelezve hátoldalon: Bálint Zsennye 73. Mándy Stefániának születésnapjára Bandi 1973. XI. 5.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kiállítva: Bálint Endre és Vajda Lajos grafikai munkáiból rendezett kiállítás, 2002. október 12. – november 8., Mű-Terem Galéria, Budapest

Proveniencia: egykor Mándy Stefánia tulajdona

102

Bálint Endre (1914-1986)

Derűsebb koponya, 1976

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
108

Bálint Endre (1914-1986)

Motívum, 1961

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft