17. aukció
Mohy Sándor (1902-2001) Dési templom télen
35

Mohy Sándor (1902-2001)

Dési templom télen

Olaj, vászon, 92,5x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: MO, jelezve hátoldalon: Mohy pinx
Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Proveniencia: Mohy Sándor leszármazottai