17. aukció
Mohy Sándor (1902-2001) Hölgy rózsaszín ruhában
97

Mohy Sándor (1902-2001)

Hölgy rózsaszín ruhában

Olaj, vászon, 78,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: MO
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Proveniencia: Mohy Sándor leszármazottai