A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Dévényi Iván arcképe, 1964
1

Czóbel Béla (1883-1976)

Dévényi Iván arcképe, 1964

Olaj, vászon, 47x36 cm
jobbra fent: Czóbel