A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Kalapos önarckép, 1903
2

Czóbel Béla (1883-1976)

Kalapos önarckép, 1903

Olaj, vászon, 70x51 cm
jobbra lent: Czóbel