A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Dévényi Iván arcképe, 1964
90

Czóbel Béla (1883-1976)

Dévényi Iván arcképe, 1964

Olaj, vászon, 46x33 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel