A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Lilaruhás nő színes kendővel, 1973
87

Czóbel Béla (1883-1976)

Lilaruhás nő színes kendővel, 1973

Olaj, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel