60. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Dinamikus struktúra, 1978
65

Hencze Tamás (1938-2018)

Dinamikus struktúra, 1978

Olaj, ofszet-festék, karton, Átmérő: 66,5 cm
Jelezve jobbra lent paszpartún: Hencze T. 978
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft