60. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Monoton struktúra III., 1975
103

Hencze Tamás (1938-2018)

Monoton struktúra III., 1975

Olaj, karton fán, 80x60 cm
Jelezve középen lent: Hencze-75
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Hencze Tamás (1938-2018)

Monoton struktúra IV., 1975

Olaj, karton fán, 80×60 cm Jelezve középen lent: Hencze-75