28. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Dinnyés csendélet, 1910 körül
165

Ziffer Sándor (1880-1962)

Dinnyés csendélet, 1910 körül

Olaj, vászon, 63x86 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

72

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyugvó akt, 1913

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft