28. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Gyümölcscsendélet kékszőlővel
139

Ziffer Sándor (1880-1962)

Gyümölcscsendélet kékszőlővel

Olaj, vászon, 34x44 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

72

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyugvó akt, 1913

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft