31. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Díva és hódolói, 1934 körül
98

Batthyány Gyula (1887-1959)

Díva és hódolói, 1934 körül

Olaj, vászon, 78x98 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft