31. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Gyöngysoros Madonna, 1948
102

Batthyány Gyula (1887-1959)

Gyöngysoros Madonna, 1948

Akvarell, papír kartonon, 40x28 cm
Jelezve jobbra középen: Batthyány 1948
Kikiáltási ár: 950 000 Ft