70. Őszi Aukció
Vaszary János akt École de Paris
58

Díva kék pamlagon, 1930 körül

Akvarell, papír, 32 x 48 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft