67. Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Domboldal
29

Glatz Oszkár (1872-1958)

Domboldal

Olaj, vászon, 70 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 26. Képaukció, 1971,

111. tétel (Aratás után címmel)