67. Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nyári délelőtt
135

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nyári délelőtt

Olaj, vászon, 62,5 x 52 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft