Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Kádár Géza (1878-1952) Domboldal tavasszal, 1914
148

Kádár Géza (1878-1952)

Domboldal tavasszal, 1914

Olaj, vászon, 101x99 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1914