Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Kádár Géza (1878-1952) Szeptember Nagybányán (Boglyák egy őszi délután), 1913
143

Kádár Géza (1878-1952)

Szeptember Nagybányán (Boglyák egy őszi délután), 1913

Olaj, papírlemez, 57x71 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1913 NB