62. aukció
Váli Dezső (1942-) Drága Gyuri bácsinak, 2014
109

Váli Dezső (1942-)

Drága Gyuri bácsinak, 2014

Olaj, farost, 60x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 14 Hátoldalon: A/2014/40
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft