62. aukció
Váli Dezső (1942-) Hamis műterem, 2013
122

Váli Dezső (1942-)

Hamis műterem, 2013

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D-13 Hátoldalon: A/2013/37
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft