51. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Duna az Árpád hídnál
105

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Duna az Árpád hídnál

Olaj, papírlemez, 24,5x34 cm
Jelezve balra lent: Istókovits
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft