51. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Faúsztatás
138

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Faúsztatás

Olaj, vászon, 100,5x148 cm
Jelezve balra lent: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 750 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
‣ Istókovits Kálmán festőművész gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1935. február 9 – 25. katalógus: 49. (Facsúsztatás címen)