70. Őszi Aukció
Kmetty János (1889-1975) Duna-part, 1940
150

Kmetty János (1889-1975)

Duna-part, 1940

Akvarell, ceruza, papír, 31,5 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty 940
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft