70. Őszi Aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendrei kertben
107

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei kertben

Olaj, vászon, 40 x 50 cm
Jelezve balra lent és hátoldalon: Kmetty
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft