68. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Duna
144

Duna

Olaj, vászon, 21,5 x 26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Hátoldalon: Hagyatéki pecsét, Leltározta Pálmai József
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft