68. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Híd télen
183

Híd télen

Olaj, vászon, 35,5 x 52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Hátoldalon: Leltározta május 15 Wien, 1919 május hó 16, Pálmai József, hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft