68. Aukció
Szőnyi István (1894-1960) Dunai alkonyat, 1935 körül
160

Szőnyi István (1894-1960)

Dunai alkonyat, 1935 körül

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 12 000 000 Ft

– Moderne Ungarsk Malerkunst, Oslo, Kunstnernes Hus, 1937. január 7-24. (kat. 120. Aften pá Donau címmel)

Feltehetően kiállítva:
– Szőnyi István festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások (a későbbi Fränkel Szalon), 1935. január 19. – február 6. (kat. 16. Este a Duna mellett)