Dunai hidak romokban (Romba dőlt dunai hidak), 1947
Olaj, vászon, 80x115 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly B. 1947
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft
Életmű-katalógus szám: 289.
¦ Körmendy Nándor gyűjteményéből