61. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Dunai hidak romokban (Romba dőlt dunai hidak), 1947
45

Kontuly Béla (1904-1983)

Dunai hidak romokban (Romba dőlt dunai hidak), 1947

Olaj, vászon, 80x115 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly B. 1947
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 289.

¦ Körmendy Nándor gyűjteményéből