56. aukció (2017 október)
Szőnyi István (1894-1960) Dunakanyar
99

Szőnyi István (1894-1960)

Dunakanyar

Akvarell, gouache, papír, 21x34 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
BÁV 53. árverés, 255. tétel