34. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Dunapart
164

Orbán Dezső (1884-1987)

Dunapart

Olaj, vászon, 58,5x79 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 420 000 Ft