34. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Parkban, 1910-es évek
137

Orbán Dezső (1884-1987)

Parkban, 1910-es évek

Olaj, vászon, 59,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft