45. aukció
Konkoly Gyula (1941-) Dunapentele, 1961
170

Konkoly Gyula (1941-)

Dunapentele, 1961

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve jobbra lent: Konkoly 61
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Bacsó Péter filmrendező gyűjteményében

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•A kép képe. Virág Judit Galéria, Budapest, 2010. szeptember 10–30. katalógus: szám nélkül