45. aukció
Konkoly Gyula (1941-) Vásártéri Madonna, 1960
60

Konkoly Gyula (1941-)

Vásártéri Madonna, 1960

Olaj, vászon, 101x120,5 cm
Jelezve balra lent: Konkoly Gyula 60
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
• korábban Bacsó Péter filmrendező gyűjteményében

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• A kép képe. Virág Judit Galéria, Budapest, 2010. szeptember 10– 30. katalógus: szám nélkül