Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
A. Tóth Sándor (1904-1980) Ebéd, 1933
84

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Ebéd, 1933

Olaj, vászon, 60x68 cm
Jelezve jobbra lent: A. Tóth S. 1933