Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
A. Tóth Sándor (1904-1980) Rikkancs, 1933
83

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Rikkancs, 1933

Olaj, vászon, 80x63 cm
Jelezve balra lent: A. Tóth S. 33.