43. aukció
Vaszary János akt
121

Ébredés

Olaj, papírlemez, 48,5x68 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Vaszary János.
Qualitas Galéria, Budapest,
1992. március 13. – április 3., katalógus: 5.

106

Hárem (Arab jelenet)

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
164

Verandán

Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft